haber/2012-kpss-basvuru-ve-sinav-tarihi-ne-zaman-1496 Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında sahasında Gençlerbirliği'ni ağırlayacak olan Bursaspor, hazırlıklarına kar altında yaptığı çalışma ile başladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve ekibinin, antrenman sahasındaki karları kürümesi renkli görüntüler oluşturdu.    Özlüce...
Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında sahasında Gençlerbirliği'ni ağırlayacak olan Bursaspor, hazırlıklarına kar altında yaptığı çalışma ile başladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve ekibinin, antrenman sahasındaki karları kürümesi renkli görüntüler oluşturdu.

    Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman açma germe hareketleri ile başladı. İlk yarım saati basına açık yapılan antrenman ısınma koşuları ile devam etti. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik ağırlıklı çalışma yapıldığı öğrenildi.

    Antrenmanda, sakatlıkları süren Vederson, Bangura ve genç oyuncular Furkan Soyalp ile Barış Örücü takımdan ayrı çalıştı.

TEKNİK HEYET SAHADAKİ KARI TEMİZLEDİ

    Bu arada, yoğun kar yağışı altında gerçekleştirilen çalışma ilginç görüntülerin oluşmasına neden oldu. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, yardımcıları ile birlikte kar temizliği yapan işçilere yardım etti. Sağlam, eline aldığı kar kürüme tahtası ile bir süre kar kürüdü. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden Sağlam, "Ne yapıyorsunuz, çekmeyin" diyerek espri yaptı.

banner123