soru/23-eylul-2012-kpss-ortaogretim-sorulari-ve-cevaplari-8749 Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde mücadele edecek olan Muğla Ormanspor'un başına getirilen A Milli Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Ömer Petorak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu'nu ziyaret etti.İl Müdürü Hacıcaferoğlu, Petorak’ın Ormanspor'un başına...
Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde mücadele edecek olan Muğla Ormanspor'un başına getirilen A Milli Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Ömer Petorak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu'nu ziyaret etti.

İl Müdürü Hacıcaferoğlu, Petorak’ın Ormanspor'un başına geçmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Daha önce üniversite milli takımlarının başında çalışmalarına şahit olduğum bu denli önemli bir ismin Muğla'ya kazandırılması çok önemli. Orman Bölge Müdürümüz Ali Yıldırım ve ekibini, bu başarısından dolayı kutluyorum. Ormanspor, Muğla'da basketbolun gelişmesi ve yaygınlaştırılması için çok büyük bir misyon üstlendi. Ümidimiz, takımımızı seneye 2. Lig'de görmektir.” dedi.

Herhangi bir mali beklenti içine girmeden Muğla Ormanspor'un teklifini kabul ettiğini belirten Ömer Petorak ise yönetimin ve Muğla'nın vereceği ufak desteklerle 2. Lig'in önemli adaylarından birisi olabileceklerini söyledi.

banner121